BLOG Facebook Business Suite Nedir ?

Facebook Business Suite Nedir ?

Facebook Business Suite, işletmelerin Facebook, Messenger ve İnstagram hesapların tek bir web sitesinde ve mobil uygulgulamada kolaylık sağlayan bir sosyal medya aracı.

Facebook Business Suite'in Özellikleri ;

  • Facebook ve İnstagram sayfaların birbirini entegre ederek post planlaması yapılabilir, planlanan postun hem Facebook hem İnstagam'da paylaşılmasını sağlayabilirsiniz .Bu özellik sayesinde işletmeler 2 platformun yönetimini bir panel altında yapabilir.Böylelikle zamandan tasarruf edebilirsiniz.
  • Facebook Business Suite sayesinde işletmeler gelen bildirimleri,uyarıları,yorumlarını tek bir yerde kontrol edebilecektir.Bu özellik işletmelerin müşteriyle daha hızlı bir şekilde etkileşime girmesine olanak sağlayacak ve işletmeler müşteriyleriyle etkileşime girme sürelerini kısalttıklarında müşteri memnuniyeti de beraberinde gelecektir.
  • Facebook,İnstagram ve Messenger bildirimlerinizi de tek yerde yönetebilir, bildirimleri görmek için 3 farklı platforma giriş yapmak zorunda kalmazsınız.
  • Facebook,Messenger ve İnstagram DM'den sayfalarınıza gelen mesajları tek bir yerde görebilir, mesajlarınızı tek bir yerden yönetebilir,yanıtayabilirsiniz.
  • Facebook Business Suite sayesinde Facebook ve İnstagram sayfalarınızın önemli verilerini yine tek bir platformdan görebilirsiniz.
  • Bu yeni platform sayfalarınız için hızlı ve basit düzeyde temel seviyede reklam çalışmaları yapabilirsiniz.

Bizimle Tanışın

Bizimle kolay ve hızlı şekilde iletişim kurabilirsiniz. İşimizi iyi yapmamızın yanı sıra işinizi kolaylaştırmak ve potansiyel müşterilerinize ulaşabilmeniz için çalışıyoruz.

HEMEN ARA WhatsApp